moderne-doplnky.sk

Žltý futónový matrac 70×190 cm Bed in a Bag Yellow – Karup Design

Veľmi obľúbený tovar Žltý futónový matrac 70x190 cm Bed in a originál od výrobcu Karup Design máte možnosť nakúpiť dnes za výpredajovú cenu! Práve teraz len za 131 EUR.
EAN: 5713655063461
Žltý futónový matrac 70x190 cm Bed in a Bag Yellow – Karup Design
Overiť dostupnosť »
Značka: Karup Design
131 EUR 154 EUR Zľava -14%

Popis produktu

Dajte zbohom nepekným nafukovacím matracom. Prichádza posteľ pre návštevníkov z kolekcie Bed in a Bag, ktorá sa stane pohodlným miestom odpočinku pre vaše návštevy.

Posteľ od dánskej značky Karup Design – Bed In a Bag. Ide o matrac pre hostí a návštevy, ktorý stačí len vytiahnuť zrolovaný z vaku, rozložiť a ide sa spať!

Poznámka: na predĺženie životnosti matraca a udržanie jeho čistoty odporúčame používať plachtu.

O značke Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design sa sústredí na kvalitné bývanie a vytvorenie viac priestoru z mála.

Prvé, čo si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý dizajn. Či už sa zameriate na variabilné pohovky, alebo futón pre hostí. Všetky návrhy vznikajú v domovskej krajine tejto inovatívnej značky, v Dánsku. Výroba prebieha v Európe a výsledný produkt je spracovaný do posledného detailu. K vám domov sa dostane nábytok, ktorý bol vyrobený s láskou k remeslu a dizajnu.

Multifunkčný nábytok Karup Design sa vzhliadol hlavne v Japonsku. Rýchle životné tempo a málo priestoru boli kľúčom k úspechu a pomohli dánskym dizajnérom vytvoriť pohodlné futóny, vychytané rámy pohoviek a nábytok s dotykom japonských tradícií.