Žltozelená miska na klíčenie Flower Lover Mungo

Vypestujte si čerstvé klíčky či mladé výhonky v bio kvalite aj u vás doma. Špeciálne navrhnutá miska na klíčenie Mungo je špeciálne vyvinutá... viac informácií »
Žltozelená miska na klíčenie Flower Lover Mungo
Značka: Flower Lover
13,40 EUR
Overiť dostupnosť »
Vypestujte si čerstvé klíčky či mladé výhonky v bio kvalite aj u vás doma. Špeciálne navrhnutá miska na klíčenie Mungo je špeciálne vyvinutá...

Vypestujte si čerstvé klíčky či mladé výhonky v bio kvalite aj u vás doma. Špeciálne navrhnutá miska na klíčenie Mungo je špeciálne vyvinutá pre ľahké klíčenie semienok, orieškov či strukovín. Je rozdelená do troch individuálnych poschodí umožňujúci klíčenie až 3 rôznych druhov naraz. Dobré vedieť: použitie je veľmi jednoduché. Najprv rozprestrite semienka na plochu misky a približne dvakrát denne ich zalejte pohárom vody. Následne vyčkajte 2 až 3 dni. Pokiaľ necháte semienka klíčiť dlhšie, po 5 dňoch sa z nich stanú malé zelené rastlinky – tzv. microgreens. Prebytočná voda sa bude hromadiť v spodnom zásobníku, ktorý nezabudnite pravidelne vyprázdňovať. Aké plodiny sú vhodné na klíčenie? Vyklíčiť sa dá takmer čokoľvek. Medzi najobľúbenejšu zeleninu patrí napríklad brokolica, reďkovky, červená kapusta, rukola, červená repa, mrkva alebo čínska kapusta pak choi. Populárne sú ale aj strukoviny (šošovka, fazuľa mungo, hrášok, cícer) alebo obilniny (špalda, jačmeň, ovos, proso, ryža). Nepoužívajte však morené semená určené na bežné pestovanie, na klíčenie sú vhodné skôr semienka v bio kvalite.Tento kvalitný a žiadaný produkt Žltozelená miska na klíčenie môžete dostať okrem iného na stránkach v obľúbenej kategórii kvetináče. Teraz môžete nájsť ešte ostatné produkty vo spomínanej sekcii za skvelú cenu! Prichystali sme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na ďalšie produkty od výrobcu Flower Lover. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi žiadaný produkt Žltozelená miska na klíčenie Flower od značky s dlhou tradíciou Flower Lover máte možnosť získať teraz za výpredajovú cenu. K dispozícii teraz v predaji za 13,40 EUR.