moderne-doplnky.sk

Žlto-béžový bavlnený behúň Oyo home Casa, 75 x 200 cm

Super produkt Žlto-béžový bavlnený behúň Oyo home Casa, od známeho dodávateľa Oyo home je k dispozícii u nás právě za outletovú cenu! Cena už od 142 EUR.
EAN: 8682033316048
Žlto-béžový bavlnený behúň Oyo home Casa

Popis produktu

Ak dávate prednosť kombinácii prírodných materiálov a zemitejších tónov, potom tento koberec od spoločnosti Oyo home nesmie chýbať vo vašom interiéri. Kolekcia Casa je vyrobená výlučne z bavlnených vlákien, ktoré zaručujú požadovanú mäkkosť a pohodlie aj pre bosé nohy. Okrem toho je nenáročný na údržbu, takže je vhodný aj do rušnejších domácností.

Dobré vedieť:
1. Ak sú vlasové priadze rozdrvené pod ťažkými predmetmi, priadze v tejto oblasti by sa mali prednostne najprv vykefovať a potom povysávať.
2. Aby sa zabránilo usadzovaniu prachu nahromadeného na koberci medzi vláknami vlasu a na podlahe, mala by sa údržba vykonávať v určitých intervaloch pomocou vysávača.
3. Zametanie vykonávajte vysávačom v smere vlákien koberca a pomalými pohybmi. Koberec by počas čistenia nemal byť vystavený silným nárazom.
4. Pri čistení koberca by ste sa mali vyhnúť používaniu prebytočnej vody a čistiaceho prostriedku. Pri čistení nikdy nepoužívajte bielidlá ani podobné chemikálie. Vyčistite koberec pomocou čistiaceho prostriedku a zmäkčovadla tkanín, ktoré sú v súlade s TSE.
5. Akúkoľvek tekutinu rozliatu na koberec možno v prípade rýchleho zásahu okamžite odstrániť. Vyliate tekutiny by sa mali najprv vysávať na vysokej úrovni a potom jemnými pohybmi vyčistiť malým množstvom vody a šampónom na koberce. Po čistení by sa mala zvyšná vlhkosť odstrániť vysávačom alebo handričkou absorbujúcou vlhkosť.
6. Postup odstraňovania škvŕn najprv vyskúšajte na neviditeľnej časti koberca pomocou čistiaceho prostriedku, ktorý použijete na odstránenie škvrny.
7. Vlákna vlasu v čistenej oblasti by sa mali vyčesať kefou tak, aby stáli vzpriamene.
8. Koberec by mal byť umiestnený mimo dosahu kachlí a podobných tepelných zariadení.
9. Keďže priame slnečné svetlo koberec poškodzuje, nemal by sa v takomto prostredí ponechávať dlhší čas.
10. Koberec sa odporúča prať ručne alebo v práčke pri maximálnej teplote 30 stupňov.