Žltá stolová škatuľa s organizérom Leitz Cosy

Preneste si všetko potrebné so sebou do kancelárie v praktickej škatuli od značky Leitz. Otvorený úložný priestor je okrem písacích potrieb alebo... viac informácií »
Žltá stolová škatuľa s organizérom Leitz Cosy
Značka: Leitz
8,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Preneste si všetko potrebné so sebou do kancelárie v praktickej škatuli od značky Leitz. Otvorený úložný priestor je okrem písacích potrieb alebo...

Preneste si všetko potrebné so sebou do kancelárie v praktickej škatuli od značky Leitz. Otvorený úložný priestor je okrem písacích potrieb alebo zápisníkov vhodný na prenos teplých i studených jedál alebo ukladanie trvanlivých potravín a ovocie vo firemnej kuchynke či na recepcii. Tento pomocník má certifikáciu Food safe a je vyrobený z kvalitného plastu bez škodlivých zlúčenín BPA .
Plné dno bez otvorov zaisťuje bezpečné uloženie aj drobných predmetov. Základňa je pokrytá protišmykovým povrchom. Vďaka plastovému materiálu sa ľahko čistí a je veľmi odolný proti vode a poškriabaniu.

Značka Leitz získala za kúsky z tejto kolekcie v roku 2021 cenu za produktový a komunikačný dizajn Red Dot Design Award.
V zľave produkt Žltá stolová škatuľa s organizérom Leitz máte možnosť dostať tiež na našom webe v populárnej rubrike organizéry do pracovne. Teraz nájdete akčné produkty z tejto známej kategórie za najlepšie ceny!

Tento kvalitný produkt Žltá stolová škatuľa s od spoločnosti Leitz je možné ľahko získať v našej internetovej ponuke navždy výhodne. Ceny už od 8,99 EUR.