Zelený dekoratívny vankúš Descanso Shi, 30 x 60 cm

Na výrazné zatraktívnenie interiéru nie sú potrebné žiadne mimoriadne veľké zmeny. Skvelú službu vám urobí aj tento dizajnovo zladený vankúš,... viac informácií »
Zelený dekoratívny vankúš Descanso Shi
Značka: Descanso
24,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Na výrazné zatraktívnenie interiéru nie sú potrebné žiadne mimoriadne veľké zmeny. Skvelú službu vám urobí aj tento dizajnovo zladený vankúš,...

Na výrazné zatraktívnenie interiéru nie sú potrebné žiadne mimoriadne veľké zmeny.

Skvelú službu vám urobí aj tento dizajnovo zladený vankúš, ktorého farebný vzor dodá vašej pohovke alebo posteli úplne nový nádych. Vďaka svojej mäkkosti a hebkosti je ideálna aj na popoludňajší spánok.

Dobré vedieť: výplň nie je vyberateľná, vankúš je zo všetkých strán úplne prešitý.
Akčný a v zľave tovar možno nakúpiť bezstarostne u nás umiestnený v kategórii dekoračné vankúše! Teraz si môžete zaobstarať zľavnené produkty z našej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu. Ale to nie je koniec našej ponuky, naša ponuka je široká! Máme však aj v ponuke viac výrobkov od dodávateľa Descanso. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Vedúci výrobca Descanso môže ponúkať top tovar. za extra cenu. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!

Vysoko kvalitný produkt Zelený dekoratívny vankúš Descanso od skvelého a známeho výrobcu Descanso možno nájsť práve teraz na našej webovej stránke za výhodnú cenu. V súčasnosti za skvelú cenu 24,90 EUR.