Zeleno-béžový vonkajší koberec Ragami Madrid, 200 x 290 cm

Pýši sa modernými vzormi aj nezameniteľnou praktickosťou. Reč je o kobercoch od značky Ragami, ktoré sa hodia nielen do obývacej izby, ale aj na... viac informácií »
Zeleno-béžový vonkajší koberec Ragami Madrid
Značka: Ragami
157 EUR
Overiť dostupnosť »
Pýši sa modernými vzormi aj nezameniteľnou praktickosťou. Reč je o kobercoch od značky Ragami, ktoré sa hodia nielen do obývacej izby, ale aj na...

Pýši sa modernými vzormi aj nezameniteľnou praktickosťou. Reč je o kobercoch od značky Ragami, ktoré sa hodia nielen do obývacej izby, ale aj na terasu. Vďaka polypropylénu totiž s prehľadom odolajú oderu, vlhkosti a v neposlednom rade aj blednutiu farieb.
Tento zľavnený tovar Zeleno-béžový vonkajší koberec Ragami Madrid, 200 x 290 cm dá sa zaobstarať práve tu u nás v populárnej kateogrii vonkajšie koberce. Teraz nájdete skvelé produkty v spomínanej rubrike na pár kliknutí! Slávny výrobca Ragami predáva prémiový sortiment.! To ale nie je všetko, náš sortiment je ale široký. U nás v ponuke nájdete viac kvalitného tovaru od značky Ragami. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zaujímavý tovar Zeleno-béžový vonkajší koberec Ragami Madrid, 200 x 290 od dodávateľa tovaru Ragami jednoducho zoženiete práve teraz v našej ponuke za primerané peniaze. V akcii od 157 EUR.