Zelená úložná škatuľa Leitz Office, dĺžka 26 cm

Praktický úložný priestor v trendovom šate. Škatule od značky Leitz vám poskytnú štýlové útočisko pre dokumenty veľkosti A5 alebo všetky... viac informácií »
Zelená úložná škatuľa Leitz Office
Značka: Leitz
13 EUR16,40 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
Praktický úložný priestor v trendovom šate. Škatule od značky Leitz vám poskytnú štýlové útočisko pre dokumenty veľkosti A5 alebo všetky...

Praktický úložný priestor v trendovom šate. Škatule od značky Leitz vám poskytnú štýlové útočisko pre dokumenty veľkosti A5 alebo všetky písacie potreby či zápisníky. Škatuľa sa veľmi ľahko skladá pomocou patentov. Pre pohodlné prenášanie sú po stranách pripevnené kovové rukoväte. Konštrukcia je vyrobená z kvalitného pevného kartónu. Lesklý polypropylénový materiál vytvára atraktívny vzhľad škatule a pôsobí ako ochrana pre dlhodobé používanie. Tiež sa ľahko udržuje, stačí len pretrieť handričkou a dodáte mu stratený lesk.
Úplne unikátny produkt Zelená úložná škatuľa Leitz Office, dĺžka 26 cm možno zaobstarať ľahko na webe v obľúbenej rubrike úložné boxy! Získajte ešte podobné kusy v spomínanej rubrike za internetové ceny! Slávny dodávateľ Leitz má v stále ponuke kvalitné výrobky .

Tento kvalitný produkt Zelená úložná škatuľa Leitz Office, od kvalitného výrobcu Leitz máte možnosť zaobstarať práve lacno! Aktuálne stojí u nás 13 EUR.