Zelená detská zástera s čapicou Flexa Play Shopkeeper’s Costume

Hra na predavača vo svojom vlastnom obchode , to je sen každého zvedavého dieťaťa. Detská fantázia je nekonečná, ale najzábavnejšie sú práve... viac informácií »
Zelená detská zástera s čapicou Flexa Play Shopkeeper’s Costume
Značka: Flexa
24 EUR29,90 EUR Zľava -19%
Overiť dostupnosť »
Hra na predavača vo svojom vlastnom obchode , to je sen každého zvedavého dieťaťa. Detská fantázia je nekonečná, ale najzábavnejšie sú práve...

Hra na predavača vo svojom vlastnom obchode , to je sen každého zvedavého dieťaťa. Detská fantázia je nekonečná, ale najzábavnejšie sú práve imitácie situácií z reálneho života.

Poznámka: zástera s čiapkou je navrhnutá pre deti od 3 do 6 rokov.

Drevená súprava „tovar k hraciemu obchodu“ je pre malého predavača nevyhnutnosťou. Kúpte najmenším členom zábavu, ktorá ich neomrzí a budú na ňu spomínať po celý život. Super produkt Zelená detská zástera s čapicou Flexa Play Shopkeeper’s máte možnosť nájsť bezprostredne tu na našom webe v populárnej sekcii detské zástery. Teraz môžete kúpiť skvelé kúsky z tejto kateógrie za super cenu! Treba hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac. U nás v ponuke nájdete ďalšie vybrané kúsky od značky Flexa. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Značka Flexa má na sklade skvelý sortiment za skvelé ceny! A to ešte nie je všetko!

Neodolateľný výrobok Zelená detská zástera s od nášho popredného výrobcu Flexa pohodlne získate v našej ponuke za skvelú cenu! Kúpiť teraz za 24 EUR.