Závesný držiak na kuchynské potreby Metaltex, dĺžka 8 cm

Chýbajú vám doma háčiky, vešiaky či držiaky do kuchyne? Nezúfajte! Značka Metaltex prináša praktické vešiaky aj poličky všetkých tvarov a... viac informácií »
Závesný držiak na kuchynské potreby Metaltex
Značka: Metaltex
10,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Chýbajú vám doma háčiky, vešiaky či držiaky do kuchyne? Nezúfajte! Značka Metaltex prináša praktické vešiaky aj poličky všetkých tvarov a...

Chýbajú vám doma háčiky, vešiaky či držiaky do kuchyne? Nezúfajte! Značka Metaltex prináša praktické vešiaky aj poličky všetkých tvarov a veľkostí. Stačí si len vybrať …

Metaltex používa na výrobu svojich stojanov a držiakov kov so špeciálne vymysleným povrchom Polytherm®. Práve vďaka nemu je kov antikorózny a ešte navyše aj protiprachový.

Dobré vedieť: vešiak je vhodný na policu s maximálnou hrúbkou 2,5 cm.
Veľa obľúbený tovar Závesný držiak na kuchynské potreby Metaltex, dĺžka môžete získať okrem iného tu na našom webe v obľúbenej sekcii držiaky na hrnčeky. Pripravili sme pre vás zľavnené produkty v spomínanej rubrike z pohodlia domova!

Akčný tovar Závesný držiak na kuchynské potreby Metaltex, dĺžka 8 od známej spoločnosti Metaltex zoženiete tady vo výpredajové akciu. Ponuky už od 10,49 EUR.