Závesné svietidlo v zlatej farbe Markslöjd Bronx 3L

Jednoduchý dizajn, ktorý sa stal vizitkou trendového bývania. Závesné svietidlá z kolekcie Bronx vsádzajú na surový funkčný dizajn, ktorý je... viac informácií »
Závesné svietidlo v zlatej farbe Markslöjd Bronx 3L
Jednoduchý dizajn, ktorý sa stal vizitkou trendového bývania. Závesné svietidlá z kolekcie Bronx vsádzajú na surový funkčný dizajn, ktorý je...

Jednoduchý dizajn, ktorý sa stal vizitkou trendového bývania. Závesné svietidlá z kolekcie Bronx vsádzajú na surový funkčný dizajn, ktorý je typickým rysom moderného interiéru.

Na vycibrenom vzhľade pridajú aj kovové detaily v zlatej farbe.

Švédska značka Markslöjd okrem kvalitnej výroby svietidiel všetkého druhu dbá aj na životné prostredie a snaží sa znížiť našu nepriaznivú klimatickú stopu. Spoločnosť často pracuje s recyklovanými materiálmi a je sebestačná vďaka zelenej a veternej energii.
Veľmi žiadaný produkt Závesné svietidlo v zlatej farbe Markslöjd Bronx 3L zoženiete ľahko na našom webe v známej rubrike lustre! Nájdite si ešte iné produkty z našej rubriky z pohodlia domova. Tento výrobca Markslöjd dodáva svojim zákazníkom veľmi kvalitný sortiment.. Však to vidíte sami! Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký! U nás v ponuke totiž nájdete viac vybraných výrobkov od dodávateľa Markslöjd. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento dizajnový tovar Závesné svietidlo v zlatej farbe Markslöjd Bronx od nášho popredného výrobcu Markslöjd je možné nakúpiť práve teraz u nás za neuveriteľne výhodnú cenu! V súčasnosti v predaji od 98 EUR.