Vonný difuzér s vôňou citróna a vanilky Parks Candles London, intenzita vône 4 týždne

Váš domov môže byť neustále prevoňaný harmonickými tónmi, ktoré pomáhajú k upokojeniu a relaxácii. Za difuzérom s ratanovými tyčkami stojí... viac informácií »
Vonný difuzér s vôňou citróna a vanilky Parks Candles London
Váš domov môže byť neustále prevoňaný harmonickými tónmi, ktoré pomáhajú k upokojeniu a relaxácii. Za difuzérom s ratanovými tyčkami stojí...

Váš domov môže byť neustále prevoňaný harmonickými tónmi, ktoré pomáhajú k upokojeniu a relaxácii. Za difuzérom s ratanovými tyčkami stojí britská značka Parks Candles London, pre ktorú sú prírodné esenciálne oleje základom.

Všetky zložky, ktoré difuzér obsahuje, spĺňajú tie najvyššie ekologické požiadavky. Žiadna zo zložiek nebola testovaná na zvieratách. Výrobky sú preto vhodné pre vegánov.. Vyberať môžete zo širokej škály vôní – od citrusových cez kvetinové až po drevité.Tento veľmi obľúbený kus máte možnosť kúpiť v pohode na stránkach umiestnený v sekcii difuzéry a vôně! Vyberte si skvelé produkty z našej kategórie vo výhodnej akcii.

Tento unikátny tovar Vonný difuzér s vôňou citróna a vanilky Parks Candles London, intenzita od známej kvalitnej značky Parks Candles London pohodlne zaobstaráte na našich stránkach teraz práve za neuveriteľne nízku cenu. Práve teraz za cenu 20,90 EUR.