Vonná sviečka WoodWick Santalové drevo, 110 hodín horenia

Upokojte svoju myseľ s prírodnými vôňami ihličia. Vôňa značky Woodwick u vás doma naladí atmosféru stanovania v lese pod šírym nebom. Tieto... viac informácií »
Vonná sviečka WoodWick Santalové drevo
Značka: WoodWick
26,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Upokojte svoju myseľ s prírodnými vôňami ihličia. Vôňa značky Woodwick u vás doma naladí atmosféru stanovania v lese pod šírym nebom. Tieto...

Upokojte svoju myseľ s prírodnými vôňami ihličia. Vôňa značky Woodwick u vás doma naladí atmosféru stanovania v lese pod šírym nebom. Tieto sviečky z USA sú milované a vyhľadávané po celom svete. Každá je vyrobená ručne, za použitia vysokokvalitných voskov.
Vysoký podiel sójového vosku, ktorý pochádza z trvalo udržateľných zdrojov je biologicky udržateľný. Navyše horí až o 50% dlhšie ako parafínový vosk. Unikátny drevený knôt zaistí efekt praskajúceho ohňa v krbe a extra žiarivý plameň.
Vysokokvalitný kus Vonná sviečka WoodWick Santalové drevo, 110 hodín horenia nájdete práve tu a teraz na našich stránkach v sekcii sviečky! Teraz môžete získať kvalitné produkty v spomínanej rubrike za akčnú cenu. Tento výrobca WoodWick vás a vašich blízkych obohatí o prémiové výrobky.. Naša ponuka je široká, mrknite na ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa WoodWick. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Veľmi žiadaný produkt Vonná sviečka WoodWick Santalové drevo, 110 hodín od výrobcu s dlhoročnou tradíciou WoodWick jednoducho môžete zohnať práve teraz na našej webovej stránke extra so zľavou. Momentálne v akcii za 26,90 EUR.