Vonkajšia svetelná LED reťaz Star Trading Berry, dĺžka 5 m

Svetelná reťaz je štýlovým doplnkom, ktorá ľahko oživí balkónové zábradlie či záhradnú rastlinku a dodá exteriéru útulnosť i hrejivosť.... viac informácií »
Vonkajšia svetelná LED reťaz Star Trading Berry
Značka: Star Trading
14 EUR22,90 EUR Zľava -38%
Overiť dostupnosť »
Svetelná reťaz je štýlovým doplnkom, ktorá ľahko oživí balkónové zábradlie či záhradnú rastlinku a dodá exteriéru útulnosť i hrejivosť....

Svetelná reťaz je štýlovým doplnkom, ktorá ľahko oživí balkónové zábradlie či záhradnú rastlinku a dodá exteriéru útulnosť i hrejivosť. Nebojte sa však ozdobiť aj váš interiér. Reťaz Berry dosahuje dĺžku 500 cm, pristane jej to aj na okennej parapete či na čele postele.Tento najpredávanejší výrobok môžete dostať bezstarostne na webe v známej sekcii dekoratívne osvetlenie. Mrknite na úplne nové produkty z tejto známej kategórie za výborné peniaze. Predný výrobca Star Trading má v ponuke skvelé výrobky za neuveriteľne výhodnú cenu. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

Často vyhľadávaný tovar Vonkajšia svetelná LED reťaz Star Trading od skvelého výrobcu Star Trading k dostaniu práve teraz v našej ponuke za najnižšiu cenu. Teraz za akčnú cenu 14 EUR.