Vonkajší koberec Green Decore Venice, 150 x 240 cm

Vonkajšie koberce Venice od spoločnosti Green Decore sú vďaka svojmu farebnému dizajnu skvelé aj do interiéru. Môžete ich čistiť vlhkou alebo suchou... viac informácií »
Vonkajší koberec Green Decore Venice
Vonkajšie koberce Venice od spoločnosti Green Decore sú vďaka svojmu farebnému dizajnu skvelé aj do interiéru. Môžete ich čistiť vlhkou alebo suchou...

Vonkajšie koberce Venice od spoločnosti Green Decore sú vďaka svojmu farebnému dizajnu skvelé aj do interiéru. Môžete ich čistiť vlhkou alebo suchou handričkou, pre rýchlejšie čistenie ich môžete postriekať hadicou a zbaviť ich omrviniek.

Poznámka: vzhľadom na spôsob spracovania môže pri koberci dôjsť k miernej odchýlke rozmeru v rozsahu okolo 10 cm. Veľmi žiadaný výrobok Vonkajší koberec Green Decore ide zohnať už dnes tu u nás v obľúbenej rubrike vonkajšie koberce. Pripravili sme ešte iné produkty z tejto obľúbenej kategórie za výborné peniaze!

Tento veľmi žiadaný produkt Vonkajší koberec Green Decore Venice, 150 od značky s dlhou tradíciou Green Decore ľahko môžete získať v súčasnosti výhodne! V akcii od 48,90 EUR.