Vlnený koberec Flair Rugs Yara, 60 x 230 cm

Lahodí vášmu oku geometrické tvary? Tak to si iste zamilujete koberce značky Flair Rugs. Okrem toho, že skvele vyzerajú a dokonale zútulnia váš... viac informácií »
Vlnený koberec Flair Rugs Yara
Lahodí vášmu oku geometrické tvary? Tak to si iste zamilujete koberce značky Flair Rugs. Okrem toho, že skvele vyzerajú a dokonale zútulnia váš...

Lahodí vášmu oku geometrické tvary? Tak to si iste zamilujete koberce značky Flair Rugs. Okrem toho, že skvele vyzerajú a dokonale zútulnia váš domov, izolujú hluk a doprajú vašim nohám príjemné teplo pri každom šliapnutia.

O vlnených kobercoch:
Vlnené koberce majú vynikajúce izolačné schopnosti, pokiaľ ide o teplo a zvuk. Majú tiež tvarovú pamäť, takže aj po dlhšom stlačení sa vlákna vrátia do svojho pôvodného tvaru.

Neznepokojujte sa, ak koberec prvé týždne trochu leží. Je to bežná vlastnosť vlnených kobercov, ktorá sa po približne prvom mesiaci ustáli. Nite z koberca nevyťahujte, ale jednoducho ich odstrihnite.Veľa obľúbený produkt Vlnený koberec Flair Rugs Yara, 60 x 230 cm možno nakúpiť bez problémov tu u nás v populárnej sekcii koberce. Preskúmajte ďalšie výrobky z tejto známej sekcie za extra cenu. Ale možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký! Máme v ponuke však ďalšie vybrané kúsky od výrobcu Flair Rugs. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

V zľave tovar Vlnený koberec Flair Rugs od spoločnosti s výborným menom Flair Rugs jednoducho nájdete teraz v zľave. Práve teraz v akcii za 124 EUR.