moderne-doplnky.sk

Vlnený koberec Flair Rugs Ortiz, 160 x 230 cm

Neodolateľný tovar Vlnený koberec Flair Rugs Ortiz, od popredného výrobcu Flair Rugs ľahko môžete zohnať momentálne na našich stránkach za úžasnú cenu! Teraz si môžete kúpiť za 297 EUR.
EAN: 5031193696652
Vlnený koberec Flair Rugs Ortiz
Overiť dostupnosť »
Značka: Flair Rugs
297 EUR 349 EUR Zľava -14%

Popis produktu

Vneste do interiérov nápaditý dizajn v sýtych a žiarivých odtieňoch. Koberec Flair Rugs Ortiz dodá vášej izbe úplne nový, odvážny a originálny nádych. Kombinácia ručne vyrezávaných sivých a farebných geometrických tvarov, robí z tohto vlneného koberca nevšedný kúsok, ktorý pozdvihne štýl kdekoľvek v byte.

Zároveň tento koberec s originálnym vzorom ochráni podlahu pred poškodením, susedov pred hlukom a vaše nôžky pred zimou.

Ak si zaobstaráte tento koberec, odporúčame ho:
– Použite protišmykový podklad, ktorý pomôže udržať koberec bezpečne na mieste a poskytne dodatočnú ochranu tvrdých podláh.
– Pri čistení buďte opatrní. Pred použitím akýchkoľvek čistiacich prostriedkov na koberec najprv vyskúšajte ich stálosť na nenápadnom mieste.
– Nebuďte prekvapení, ak koberec bude počas prvých týždňov trochu praskať. Je to bežná vlastnosť vlnených kobercov, ktorá sa ustáli približne po prvom mesiaci. Nite z koberca nevyťahujte, ale jednoducho ich odstrihnite.
– Vyhnite sa dlhodobému vystaveniu priamemu slnečnému žiareniu, pretože to môže spôsobiť vyblednutie niektorých farieb.
– Odporúča sa koberec pravidelne otáčať, aby sa zabezpečilo rovnomerné opotrebovanie.
– Okamžite vyčistite všetky rozliate látky pomocou čistej suchej bielej handričky, ale dávajte pozor, aby ste ich nedrhli.
– Koberec môžete vysávať pomocou podlahového alebo kefového nadstavca.

Poznámka: pri výrobe tohto koberca sa používa latex.