Vlnený koberec Flair Rugs Gigi, 160 × 230 cm

Sú vám blízke elegantné geometrické vzory? To vás koberce z kolekcie Nuru od značky Flair Rugs potešia. Tento umelecký kúsok vám bude doslova... viac informácií »
Vlnený koberec Flair Rugs Gigi
Sú vám blízke elegantné geometrické vzory? To vás koberce z kolekcie Nuru od značky Flair Rugs potešia. Tento umelecký kúsok vám bude doslova...

Sú vám blízke elegantné geometrické vzory? To vás koberce z kolekcie Nuru od značky Flair Rugs potešia. Tento umelecký kúsok vám bude doslova ležať pri nohách. A to počkajte, keď sa po ňom prejdete. Uvidíte, že spojenie dizajnu a príjemného materiálu nie je v tomto prípade vôbec mimo realitu.

O vlnených kobercoch:
Vlnené koberce majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, pokiaľ ide o teplo a zvuk. Majú tiež tvarovú pamäť, takže aj po dlhšom stlačení sa vlákna vrátia do svojho pôvodného tvaru.

Neznepokojujte sa, ak koberec prvé týždne trochu leží. Je to bežná vlastnosť vlnených kobercov, ktorá sa po približne prvom mesiaci ustáli. Nite z koberca nevyťahujte, ale jednoducho ich odstrihnite.

Prečo si kúpiť koberec:
Okrem estetických dôvodov existuje aj mnoho užitočných. Koberec ideálne izoluje hluk a nízke teploty. Zahreje vaše bosé nohy a utlmí pobehovanie šantiacich detí.

Má tiež antistatické vlastnosti, vďaka čomu je vhodný do interiérov, v ktorých sa zdržiavajú domáce zvieratá. Ich srsť sa lepšie drží na zemi a ľahšie sa čistí (vrátane prachu). Zároveň môže chrániť podlahu pred psami alebo mačkami alebo ich pazúrmi.
Často hľadaný produkt Vlnený koberec Flair Rugs Gigi, 160 × 230 cm dostanete taktiež na našich stránkach v obľúbenej rubrike koberce. Teraz môžete nájsť iné produkty z tejto známej kategórie za najnižšiu cenu! Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac! U nás totiž nájdete viac osvedčených výrobkov od výrobcu Flair Rugs. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Lacný kus Vlnený koberec Flair Rugs od známeho dodávateľa Flair Rugs jednoducho zoženiete teraz za najnižšiu cenu! Na zohnanie práve v akcii za 229 EUR.