Vlnený behúň Flair Rugs Amari, 60 x 230 cm

Vneste do interiérov nápaditý dizajn v sýtych a žiarivých odtieňoch. Koberec Flair Rugs Amari dodá vášej izbe úplne nový, odvážny a originálny... viac informácií »
Vlnený behúň Flair Rugs Amari
Vneste do interiérov nápaditý dizajn v sýtych a žiarivých odtieňoch. Koberec Flair Rugs Amari dodá vášej izbe úplne nový, odvážny a originálny...

Vneste do interiérov nápaditý dizajn v sýtych a žiarivých odtieňoch. Koberec Flair Rugs Amari dodá vášej izbe úplne nový, odvážny a originálny nádych. Kombinácia ručne vyrezávaných sivých a farebných geometrických tvarov, robí z tohto vlneného koberca nevšedný kúsok, ktorý pozdvihne štýl kdekoľvek v byte.

Zároveň tento koberec s výrazným geometrickým vzorom ochráni podlahu pred poškodením, susedov pred hlukom a vaše nôžky pred zimou.

Ak si zaobstaráte tento koberec, odporúčame ho:
– Použite protišmykový podklad, ktorý pomôže udržať koberec bezpečne na mieste a poskytne dodatočnú ochranu tvrdých podláh.
– Pri čistení buďte opatrní. Pred použitím akýchkoľvek čistiacich prostriedkov na koberec najprv vyskúšajte ich stálosť na nenápadnom mieste.
– Nebuďte prekvapení, ak koberec bude počas prvých týždňov trochu praskať. Je to bežná vlastnosť vlnených kobercov, ktorá sa ustáli približne po prvom mesiaci. Nite z koberca nevyťahujte, ale jednoducho ich odstrihnite.
– Vyhnite sa dlhodobému vystaveniu priamemu slnečnému žiareniu, pretože to môže spôsobiť vyblednutie niektorých farieb.
– Odporúča sa koberec pravidelne otáčať, aby sa zabezpečilo rovnomerné opotrebovanie.
– Okamžite vyčistite všetky rozliate látky pomocou čistej suchej bielej handričky, ale dávajte pozor, aby ste ich nedrhli.
– Koberec môžete vysávať pomocou podlahového alebo kefového nadstavca.

Poznámka: pri výrobe tohto koberca sa používa latex.

Veľa predávaný tovar Vlnený behúň Flair Rugs Amari, 60 od známej spoločnosti Flair Rugs máte možnosť kúpiť si aktuálne za super peniaze! Vo skvelej akcii za 124 EUR.