Váza z krištáľového skla Nachtmann Calypso, výška 24 cm

Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju... viac informácií »
Váza z krištáľového skla Nachtmann Calypso
Značka: Nachtmann
38,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju...

Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju vysokú estetickú aj remeselnú hodnotu, ale zároveň sú natoľko praktické, že ich môžete používať dennodenne vo svojej domácnosti. Nejde tak len o dizajnový kus, ktorý si hovorí o vystavenie za sklo vitríny. Ide o sklenený luxus, ktorý môžete mať dennodenne v ruke a užívať si jeho blízku prítomnosť. Úplne jedinečný tovar môžete dostať okrem iného tu u nás zaradený v kategórii vázy! Teraz môžete kúpiť obľúbené kusy v spomínanej rubrike za výborné peniaze. Známa značka Nachtmann dlhodobo poskytuje kvalitné výrobky.. Presvedčte sa. To však nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kvalitné produkty od značky Nachtmann. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Úplne unikátny výrobok Váza z krištáľového skla od skvelej a známej značky Nachtmann ľahko získate online extra so zľavou! Produkt kúpite teraz u nás za 38,90 EUR.