Variabilná pohovka Karup Design Chico Wheat Beige

Pohovku Chico tvoria predovšetkým tradičné japonské tatami. Ide o podložky zo zmesi drvenej slamy a ryžových stebiel, ktoré poskytujú komfortné... viac informácií »
Variabilná pohovka Karup Design Chico Wheat Beige
Značka: Karup Design
1 090 EUR
Overiť dostupnosť »
Pohovku Chico tvoria predovšetkým tradičné japonské tatami. Ide o podložky zo zmesi drvenej slamy a ryžových stebiel, ktoré poskytujú komfortné...

Pohovku Chico tvoria predovšetkým tradičné japonské tatami. Ide o podložky zo zmesi drvenej slamy a ryžových stebiel, ktoré poskytujú komfortné posedenie počas meditácie aj prostého odpočinku. Dizajnéri Karup Design sa rozhodli túto tradíciu priniesť k modernému životu a ukázať západnému svetu ich pohodlnosť a jedinečnosť. Doplnil ju o dva matrace a štyri vankúše, ktoré dávajú pohovke Chico možnosť si ju rôzne tvarovať do vlastných polôh. A ako sa dá pohovka polohovať? 1. Dajte dva tatami aj matrace na seba a máte vysoké príjemné posedenie. 2. Potrebujete podperu na sedenie? Vezmite jednu tatami podložku a dajte si ju za chrbát. 3. Alebo obidva tatami rozložte po zemi, dajte na každý matrac a vytvoríte si tak komfortné a dostatočne veľké sedenie pre vašich hostí. 4. A posledný variant – pritlačte oba tatami k sebe, vytvorte pohodlné lôžko a nechajte na nich prespať vašu návštevu. O značke Karup Design:

Tento obľúbený produkt Variabilná pohovka Karup Design Chico Wheat značky Karup Design ľahko môžete nájsť práve teraz v našej ponuke za extra cenu. Ceny od 1 090 EUR.