Vankúš Surdic Fleco Garden, 35 x 50 cm

Elegantné dekoračné vankúše sú neoddeliteľnou súčasťou štýlového bývania. Vyskúšajte tento od spoločnosti Surdic, ktorý dodá vašej pohovke... viac informácií »
Vankúš Surdic Fleco Garden
Značka: Surdic
33,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Elegantné dekoračné vankúše sú neoddeliteľnou súčasťou štýlového bývania. Vyskúšajte tento od spoločnosti Surdic, ktorý dodá vašej pohovke...

Elegantné dekoračné vankúše sú neoddeliteľnou súčasťou štýlového bývania. Vyskúšajte tento od spoločnosti Surdic, ktorý dodá vašej pohovke šťavu a zabezpečí pohodlie vám aj vašim hosťom.

Obliečka na vankúš je vyrobená zo zmesi praktického polyesteru a prírodného ľanu. Je odnímateľná, takže ju môžete ľahko vyprať v práčke. Unikátny kus Vankúš Surdic Fleco Garden, 35 x 50 cm môžete kúpiť bez problémov na našom webe umiestnený v sekcii dekoračné vankúše. Pozrite sa na kvalitné produkty z našej rubriky vo výpredajovej akcii. Možno ale hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká. Máme v ponuke však viac výrobkov od značky Surdic. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Veľmi obľúbený tovar Vankúš Surdic Fleco Garden, 35 x od značky s dobrým menom Surdic môžete zohnať online za outletovú cenu! Práve teraz len za 33,90 EUR.