Úložný box Rosti Mepal Modula, 1 l

Zabúdajú vaši malí uličníci na desiatu a deň čo deň sa opakuje ten istý scenár, keď doma večer vyberajú nedotknuté všetko, čo ste im s láskou... viac informácií »
Úložný box Rosti Mepal Modula
Značka: Rosti Mepal
14,40 EUR
Overiť dostupnosť »
Zabúdajú vaši malí uličníci na desiatu a deň čo deň sa opakuje ten istý scenár, keď doma večer vyberajú nedotknuté všetko, čo ste im s láskou...

Zabúdajú vaši malí uličníci na desiatu a deň čo deň sa opakuje ten istý scenár, keď doma večer vyberajú nedotknuté všetko, čo ste im s láskou pripravili? Prezradíme vám tajomstvo – úspech je v desiatových boxoch!

Tento box s veselou potlačou od značky Rosti Mepal je presne to, čo naučí vaše deti desiatovať. Je vyrobený tak, aby sa do neho zmestili akurát 4 sendviče, pričom špeciálny tesniaci krúžok zabezpečí, že desiata zostane čerstvá pokojne aj celý deň.Vysokokvalitný tovar Úložný box Rosti Mepal Modula, 1 máte možnosť získať bez problémov na webe zaradený v rubrike dózy! Teraz môžete nájsť iné produkty v spomínanej kategórii za skvelú cenu. Tým ale naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac. Pozrite sa tiež na ďalší skvelý tovar od výrobcu Rosti Mepal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Známy výrobca Rosti Mepal svojim zákazníkom ponúka top sortiment..

Tento unikátny produkt Úložný box Rosti Mepal od výrobcu s dobrým menom Rosti Mepal je možné získať online vo výhodnej akcii! Teraz zaobstaráte len za 14,40 EUR.