Tyrkysovomodrá sklenená fľaša z borosilikátového skla Equa Active Mint, 550 ml

Spoznajte značku, ktorej záleží na nás aj na našej planéte: Pokroková značka Equa navrhuje od roku 2010 opakovateľne použiteľné fľaše z... viac informácií »
Tyrkysovomodrá sklenená fľaša z borosilikátového skla Equa Active Mint
Značka: Equa
21 EUR
Overiť dostupnosť »
Spoznajte značku, ktorej záleží na nás aj na našej planéte: Pokroková značka Equa navrhuje od roku 2010 opakovateľne použiteľné fľaše z...

Spoznajte značku, ktorej záleží na nás aj na našej planéte:
Pokroková značka Equa navrhuje od roku 2010 opakovateľne použiteľné fľaše z borosilikátového skla a zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA.

Slovinská Equa, ktorá vyrába ekologické fľaše to myslí s našou planétou naozaj vážne. 10% zo svojho zisku daruje organizáciám, ktoré podporujú zdravý životný štýl a ochranu životného prostredia.

Znovupoužívaním fľaše prispievate k zníženiu jednorazových plastov ♥

Výhody fliaš Equa :
• Borosilikátové sklo je odolnejšie proti poškriabaniu, teplu i pádom. Napriek tomu je ľahšia ako obyčajné sklo.

• Ak je fľaša vyrobená z plastu, tak verte, že len zo zdravotne nezávadného. Plast neobsahuje škodlivé BPA. Equa sa dokonca pýši certifikátom BPA free, ktorý potvrdzuje, že fľaše neohrozujú naše zdravie.

• Do všetkých fliaš môžu byť naliate horúce nápoje až do 100 °C . Len pozor, aby ste sa o nespálili. Nechajte fľašu chvíľku vychladnúť.

• Každá fľaša sa dá jednoducho umyť v umývačke. Len uzáver odporúčame umývať ručne. Tento veľmi žiadaný produkt Tyrkysovomodrá sklenená fľaša z borosilikátového ide získať ešte tu u nás zaradený v sekcii fľaše. Máme pre vás ďalšie produkty z tejto známej kategórie za parádnu cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho viac. Máme v ponuke viac osvedčených výrobkov od dodávateľa Equa. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Táto značka Equa pre svojich zákazníkov poskytuje prvotriedne výrobky za super ceny!

Neodolateľný tovar Tyrkysovomodrá sklenená fľaša z borosilikátového skla Equa Active Mint, od nášho známeho výrobcu Equa pohodlne zaobstaráte tu teraz práve navždy výhodne! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 21 EUR.