moderne-doplnky.sk

TV komoda z masívneho dubového dreva Gazzda Fawn Natural

Tento dizajnový produkt TV komoda z masívneho dubového dreva od skvelého a známeho výrobcu Gazzda ľahko môžete získať práve teraz u nás so zľavou. V súčasnosti je k dispozícii za 2 290 EUR.
TV komoda z masívneho dubového dreva Gazzda Fawn Natural
Overiť dostupnosť »
Značka: Gazzda
2 290 EUR

Popis produktu

Obklopte sa nábytkom, ktorý je dokonalým príkladom toho, ako ľahko sa dá prepojiť nadčasový dizajn, kvalitné materiály a precízne spracovanie.

Práve taký je nábytok Gazzda, ktorý je vyrobený z dubového dreva, ktoré mu okrem iného zaručuje aj stálosť a dlhovekosť.

Vlastnosti dubového dreva
Dubové drevo je vďaka svojej hustote 0,75 g / cm3 veľmi tvrdé a silné. Je odolné voči hmyzu, hubám, plesniam a výrazným vlhkým a suchým podmienkam.

Práve z toho dôvodu bolo využívané už za čias Vikingov. A ani v dnešnej dobe sa mu žiadny iný typ dreviny nevyrovná.

Ako sa starať o dubové drevo
Aby vám nábytok Gazzda slúžil v plnej sile celé desaťročia, mali by ste oň aj správne starať. Prach a drobné nečistoty stačí len utrieť bavlnenou handričkou.

Ak sa objavia ale na nábytku jemné škrabance, fľaky, alebo sa im chcete len preventívne vyhnúť, odporúčame siahnuť po sade na starostlivosť o svetlý dubový nábytok od rovnomennej značky.

O značke Gazzda
Gazzda pochádza z Bosny a Hercegoviny, krajiny s panenskou prírodou i pohnutou minulosťou. Tieto prvky sa premietajú aj do nábytku Gazzda, ktorého minimalistický dizajn si zachováva svoju ikonickú osobitú tvár.

Práve vďaka svojmu jedinečnému dizajnu sa môže táto značka pýšiť niekoľkými medzinárodnými oceneniami, medzi ktoré patrí napríklad Red Dot Design Awards či Interior Innovation Award.

Čistite suchou bavlnenou handričkou. V prípade väčšieho znečistenia použite navlhčenú handričku, ale vždy vlhký povrch okamžite osušte. Nepoužívajte čistiace utierky z mikrovlákna, odmasťovacie prostriedky alebo iné chemické čistiace prípravky.

Komoda obsahuje 2 zásuvky (systém push to open) a 2 dvierka s pomalým zatváraním. Na zadnej strane sú otvory na káble.

Designer : Salih Teskeredzic
Poznámka : ošetrené olejom Hardwax oil /White 1015.