Trojposchodový biely porcelánový etažér Kähler Design Hammershoi Etagere, ⌀ 28 cm

Dánska značka Kähler Design prichádza s dizajnovými doplnkami, ktoré vášmu bývaniu dodajú na nevšednosti. Nesú v sebe kvapku humoru a sú pojaté... viac informácií »
Trojposchodový biely porcelánový etažér Kähler Design Hammershoi Etagere
Dánska značka Kähler Design prichádza s dizajnovými doplnkami, ktoré vášmu bývaniu dodajú na nevšednosti. Nesú v sebe kvapku humoru a sú pojaté...

Dánska značka Kähler Design prichádza s dizajnovými doplnkami, ktoré vášmu bývaniu dodajú na nevšednosti. Nesú v sebe kvapku humoru a sú pojaté v modernom štýle, vďaka ktorému sa hodia hlavne do scandi interiérov.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.
Dizajnový produkt Trojposchodový biely porcelánový etažér Kähler Design Hammershoi Etagere, ide získať práve teraz tu u nás v populárnej rubrike servírovanie. Teraz môžete získať unikátne produkty z tejto známej sekcie vo výhodnej akcii. Obľúbená značka zákazníkov Kähler Design má v stálej ponuke skvelý tovar. za akčné ceny!

Kvalitný kus Trojposchodový biely porcelánový etažér Kähler Design Hammershoi Etagere, od výrobcu so skvelou povesťou Kähler Design ľahko môžete zaobstarať momentálne na našich stránkach za rozumné peniaze! Práve teraz len za 145 EUR.