Tmavozelený stolík Ragaba Ashme, šírka 105 cm

Produkty značky Ragaba sa hodia pre tých, ktorí do svojho interiéru hľadajú neopozeraný dizajn, ktorý ale zároveň nie je zbytočne výstredný. ... viac informácií »
Tmavozelený stolík Ragaba Ashme
Značka: Ragaba
219 EUR
Overiť dostupnosť »
Produkty značky Ragaba sa hodia pre tých, ktorí do svojho interiéru hľadajú neopozeraný dizajn, ktorý ale zároveň nie je zbytočne výstredný. ...

Produkty značky Ragaba sa hodia pre tých, ktorí do svojho interiéru hľadajú neopozeraný dizajn, ktorý ale zároveň nie je zbytočne výstredný.

Presne také sú konzolové stolíky z kolekcie Ashme . Ich jasné farby vnesú do vášho domova kus hravosti, ale zároveň oceníte ich praktickosť a spoľahlivosť. Stolík z tejto kolekcie môžete vyberať z 3 rôznych rozmerových variantov a množstva farebných kombinácií.

Vďaka jeho štíhlym rozmerom ho využijete ako odkladací stôl vo vašej predsieni alebo chodbe, či ako úsporný písací stôl.

Všetky produkty značky Ragaba sú vyrobené z dreva s FSC certifikáciou. Presný farebný odtieň tohto produktu si môžete dohľadať pod kódom S 6030-B90G.Tento najpredávanejší tovar ide zohnať práve teraz na stránkach v známej rubrike konzolové stolíky! Teraz získate iné produkty vo spomínanej sekcii jednoducho online!

Kvalitný kus Tmavozelený stolík Ragaba Ashme, šírka 105 od top značky Ragaba možno získať aktuálne na webe v bezva akcii. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 219 EUR.