Tmavozelená sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou, 800 ml

Jednoduchosť, funkčnosť, ľahkosť a ekológia. To sú štyri najdôležitejšie piliere, na ktorých bola postavená výroba sklenených dizajnových... viac informácií »
Tmavozelená sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou
Značka: ReTap
11,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Jednoduchosť, funkčnosť, ľahkosť a ekológia. To sú štyri najdôležitejšie piliere, na ktorých bola postavená výroba sklenených dizajnových...

Jednoduchosť, funkčnosť, ľahkosť a ekológia. To sú štyri najdôležitejšie piliere, na ktorých bola postavená výroba sklenených dizajnových fliaš.

Vznikli v Dánsku s myšlienkou pomôcť oceánom zbaviť sa plastových ostrovov, ktoré sú tvorené predovšetkým PET fľašami. Praktické fľaše so škandinávskym dizajnom sú vyrobené z odolného borosilikátového skla a sú ručne fúkané v Česku.

Fľaše sú ozdobené farebným viečkom z termoplastického elastoméru, ktorý neobsahuje bisfenol A (BPA) a je tak nezávadný pre naše zdravie. Úplne unikátny produkt Tmavozelená sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou, 800 ml nájdete ešte tu na našich stránkach v známej kategórii fľaše! Mrknite na ešte ostatné produkty v spomínanej rubrike ľahko online! Populárny výrobca medzi zákazníkmi ReTap ponúka svojim zákazníkom vysoko kvalitné produkty.. Nakupujte výhodný u nás.

Tento obľúbený kus Tmavozelená sklenená fľaša ReTap s od skvelého a známeho výrobcu ReTap ľahko získate práve teraz u nás za výborné peniaze. Lacno za 11,99 EUR.