Tmavozelená barová stolička Kokoon Carry Mini, výška sedenia 65 cm

Pohodlná, krásna a praktická. Že sa to stretne len málokedy? Tejto barovej stoličke v modernom glamour štýle sa to podarilo. Vďaka príjemnému... viac informácií »
Tmavozelená barová stolička Kokoon Carry Mini
Značka: Kokoon
176 EUR
Overiť dostupnosť »
Pohodlná, krásna a praktická. Že sa to stretne len málokedy? Tejto barovej stoličke v modernom glamour štýle sa to podarilo. Vďaka príjemnému...

Pohodlná, krásna a praktická. Že sa to stretne len málokedy? Tejto barovej stoličke v modernom glamour štýle sa to podarilo. Vďaka príjemnému čalúnenému sedáku a vyššej chrbtovej opierke si na kreslo alebo gauč ani nespomeniete. Tento neodolateľný produkt Tmavozelená barová stolička Kokoon Carry Mini, výška sedenia 65 možno zakúpiť aktuálne tu a teraz na našom webe v známej sekcii stoličky! Teraz si môžete kúpiť ešte podobné produkty z tejto populárnej kategórie za super peniaze! Dodávateľ Kokoon vám ponúka prvotriedny tovar. za skvelé ceny. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu!

Unikátny a žiadaný produkt Tmavozelená barová stolička Kokoon Carry Mini, od našej známej značky Kokoon ľahko môžete zaobstarať u nás za outletovú cenu! Výhodne teraz u nás za 176 EUR.