Tmavosivá rozkladacia rohová pohovka so zamatovým povrchom Artie Image, pravý roh

Pohovka Image vnesie do vášho interiéru jemnosť a eleganciu. Zamatový povrch doplnený o kovové nohy rozžiari miestnosť. Pohodlie na vás čaká, či... viac informácií »
Tmavosivá rozkladacia rohová pohovka so zamatovým povrchom Artie Image
Značka: Artie
1 690 EUR
Overiť dostupnosť »
Pohovka Image vnesie do vášho interiéru jemnosť a eleganciu. Zamatový povrch doplnený o kovové nohy rozžiari miestnosť. Pohodlie na vás čaká, či...

Pohovka Image vnesie do vášho interiéru jemnosť a eleganciu. Zamatový povrch doplnený o kovové nohy rozžiari miestnosť. Pohodlie na vás čaká, či už sa chystáte na leňošenie pri televízii, či posedenie s pár priateľmi. Pohovku môžete rozložiť a vytvoriť tak lôžko na prespanie s veľkosťou 87 x 237 cm. Tento dizajnový produkt Tmavosivá rozkladacia rohová pohovka so zamatovým povrchom Artie Image, pravý roh možno zakúpiť práve tu a teraz na našich stránkach v sekcii rohové pohovky! Teraz si môžete kúpiť ešte iné výrobky z tejto obľúbenej sekcie v akcii. Treba hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac. Pozrite sa tiež na ďalšie produkty od značky Artie. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zľavový produkt Tmavosivá rozkladacia rohová pohovka so od nášho známeho výrobcu Artie nájdete aktuálne na našej webovej stránke za neuveriteľne nízku cenu! Ponuky už od 1 690 EUR.