Tmavosivá pohovka MESONICA Toro, 187 cm

Uvelebte sa každý deň v precízne vyrobenej pohovke, ktorej pôvab tkvie nielen v elegantnom prevedení a dekoratívnych vankúšikoch, ale predovšetkým v... viac informácií »
Tmavosivá pohovka MESONICA Toro
Značka: MESONICA
999 EUR
Overiť dostupnosť »
Uvelebte sa každý deň v precízne vyrobenej pohovke, ktorej pôvab tkvie nielen v elegantnom prevedení a dekoratívnych vankúšikoch, ale predovšetkým v...

Uvelebte sa každý deň v precízne vyrobenej pohovke, ktorej pôvab tkvie nielen v elegantnom prevedení a dekoratívnych vankúšikoch, ale predovšetkým v pevnej a stabilnej konštrukcii, odolnom a na dotyk jemnom čalúnení.

Tajomstvom tohto kúska je však aj dômyselnosť prevedení. Ak si zaobstaráte k pohovke Toro aj podnožku, môžete vytvoriť pohodlné lôžko pre každého návštevníka. Podnožky stačí len prisunúť k pohovke a nová posteľ je na svete.

O značke Mesonica
Mesonica je ekvivalentom životného štýlu, ktorý si zamilujete. Je to prestíž, ktorú si zaslúžite. Prestíž, ktorú si môžete dovoliť .

Nábytok Mesonic bol navrhnutý tak, aby s vami držal krok vo vašom každodennom živote. Aby zdobil váš domov výnimočným spôsobom. Inšpiráciou mu totiž boli tie najväčšie dizajnové ikony.

Jednotlivé modely sú vyrábané z prvotriednych (a prírodných) materiálov, a to za pomoci najmodernejších technológií. Celý proces výroby prebieha v EÚ a na starosť ho majú skúsení remeselníci: stolári, čalúnnici a krajčírky.Tento výnimočný tovar dá sa zaobstarať aktuálne na našom webe v sekcii pohovky a gauče! Zaobstarajte si výnimočné produkty z tejto obľúbenej sekcie za super cenu. Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac! Máme v ponuke však ďalšie kvalitné produkty značky MESONICA. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Vynikajúci kus Tmavosivá pohovka MESONICA Toro, 187 od top značky MESONICA máte možnosť dostať na našich stránkach teraz za dobrú cenu! Ponuka už od 999 EUR.