Tmavosivá antikoro toaletná kefa Wenko Alassio

WC kefa je nevyhnutnou súčasťou každej kúpeľne a nemala by chýbať v žiadnej domácnosti. Táto od spoločnosti Wenko má elegantný matný kryt a... viac informácií »
Tmavosivá antikoro toaletná kefa Wenko Alassio
Značka: Wenko
15,40 EUR
Overiť dostupnosť »
WC kefa je nevyhnutnou súčasťou každej kúpeľne a nemala by chýbať v žiadnej domácnosti. Táto od spoločnosti Wenko má elegantný matný kryt a...

WC kefa je nevyhnutnou súčasťou každej kúpeľne a nemala by chýbať v žiadnej domácnosti. Táto od spoločnosti Wenko má elegantný matný kryt a rukoväť z nehrdzavejúcej ocele, ktorá jej dodáva decentný vzhľad. Samotná hlava kefky je vyrobená z pevného a odolného plastu a je odnímateľná – môžete ju vymeniť za iný kus s priemerom 8,5 cm. Tento veľmi obľúbený produkt Tmavosivá antikoro toaletná kefa získate v pohode tu a teraz na našich stránkach zaradený v kategórii wc kefy. Získajte skvelé produkty z tejto populárnej rubriky vo výpredajovej akcii! Známy dodávateľ Wenko vás obohatí o skvelý sortiment. za výhodné ceny.

Unikátny a žiadaný výrobok Tmavosivá antikoro toaletná kefa Wenko od renomovaného dodávateľa Wenko zoženiete v našej ponuke za výborné peniaze. Aktuálne v akcii za 15,40 EUR.