Tmavomodrý porcelánový hrnček Kähler Design Hammershoi, 200 ml

Veľmi žiadaný kus Tmavomodrý porcelánový hrnček Kähler Design Hammershoi, 200 od spoločnosti s úžasnou reputáciou Kähler Design máte možnosť nájsť práve v akcii. Aktuálne v akcii za 24,90 EUR. EAN: 5703779172156
Tmavomodrý porcelánový hrnček Kähler Design Hammershoi
24,90 EURDostupnosť: SKLADOM 28,90 Kč Zľava -13%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Vykúzlite si v kuchyni nezameniteľnú atmosféru s moderne pojatými doplnkami a dekoráciami značky Kähler Design. Tá vo svojom repertoári ponúka hrnčeky, misy, podnosy či príbory, ktoré potešia ako svojím dizajnom, tak po praktickej stránke veci.

Vďaka svojmu farebnému prevedeniu nájdu svoje uplatnenie v interiéri hrajúcom všetkými farbami dúhy, zároveň však budú svedčať napríklad aj drevenému zrubu v horách.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.