Tmavomodrý koberec Nouristan Pandeh, 200 x 290 cm

Tuctové jednofarebné koberce si vás nezískajú a vo vašom domove nemajú čo hľadať? To si zamilujete značku Nouristan, ktorá ponúka nezameniteľné... viac informácií »
Tmavomodrý koberec Nouristan Pandeh
Značka: Nouristan
60,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tuctové jednofarebné koberce si vás nezískajú a vo vašom domove nemajú čo hľadať? To si zamilujete značku Nouristan, ktorá ponúka nezameniteľné...

Tuctové jednofarebné koberce si vás nezískajú a vo vašom domove nemajú čo hľadať? To si zamilujete značku Nouristan, ktorá ponúka nezameniteľné kolekcie plné farieb a vzorov.

Tento fešák sa vyznačuje dizajnom inšpirovaným orientálnym a klasickým spracovaním. Hodí sa tak predovšetkým do interiérov, ktoré nie sú všedné a dýcha z nich história.

K tomu vás očarí nielen svojím nezameniteľným estetickým spracovaním, ale aj svojou vysokou odolnosťou a vďaka kratšiemu vlasu i veľmi ľahkou údržbou. Po celom svojom obvode je obšitý a zamilujete si ho na prvý dotyk bosou nohou.

Značka Nouristan očarí rozmanitým repertoárom, v ktorom si môžete vybrať z najrôznejších rozmerov, farieb a motívov.

Tento zľavnený produkt Tmavomodrý koberec Nouristan Pandeh, 200 x od výrobcu s dobrým menom Nouristan jednoducho môžete nájsť práve teraz na našej webovej stránke za akčnú cenu! Teraz si môžete kúpiť za 60,90 EUR.