Tmavomodrý kameninový servírovací podnos Bitz Mensa, 22 × 12,8 cm

Milujete sushi alebo si neviete predstaviť večer s kamarátkami bez aperitívu v talianskom štýle? Siahnite po kameninovom servírovacom podnose v hravých... viac informácií »
Tmavomodrý kameninový servírovací podnos Bitz Mensa
Značka: Bitz
18,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Milujete sushi alebo si neviete predstaviť večer s kamarátkami bez aperitívu v talianskom štýle? Siahnite po kameninovom servírovacom podnose v hravých...

Milujete sushi alebo si neviete predstaviť večer s kamarátkami bez aperitívu v talianskom štýle? Siahnite po kameninovom servírovacom podnose v hravých farbách, ktoré nakopnú vaše chuťové bunky a v kombinácii s jedlom vytvoria hravé variácie, ktoré ozvláštnia váš stôl.

O značke:
Bitz nie je len značka, ale aj vízia mladého dánskeho šéfkuchára Christiana Bitzi. Jeho snom je naučiť nielen celé Dánsko, ale aj ostatných ľudí na celej planéte ako lepšie jesť.
Zároveň sa tento kuchár držiaci titul v odbore ľudskej výživy angažuje v projektoch Červeného Kríža v Africkom Malawi.

Kolekcia kameninových riadov, štýlových príborov a pohárov vás nadchne svojimi nekonečnými kombináciami. Všetky riady sú ručne vyrábané a glazúrované, a tak nikdy nenájdete dva kúsky, ktoré by boli dokonale identické.

Neodolateľný kus Tmavomodrý kameninový servírovací podnos od spoľahlivej značky Bitz pohodlne zoženiete u nás právě extra výhodne. Aktuálne za 18,99 EUR.