Tmavomodrá zamatová rohová pohovka Devichy Chloe, ľavý roh, 288 cm

Super výrobok Tmavomodrá zamatová rohová pohovka Devichy Chloe, ľavý roh, od výrobcu s dobrým menom devichy zaobstaráte v aktuálnej ponuke extra so zľavou! Stojí teraz u nás 2 232 EUR.
Tmavomodrá zamatová rohová pohovka Devichy Chloe
Značka: devichy
2 232 EURDostupnosť: SKLADOM 2 790 Kč Sleva -20%
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Maximálne elegantná, výnimočne pohodlná a výrazne odolná. Taká je pohovka od devichy, ktorá sa svojím prevedením radí medzi rýdze interiérové skvosty.

Čalúnenie sa vyznačuje ojedinelou odolnosťou. Vďaka tomu bez ujmy prežije poskakovanie detí aj bláznenie domácich maznáčikov a aj po rokoch bude žiariť novotou. Za pozornosť stojí aj špeciálna úprava povrchu, ktorá odpudzuje vodu. Bez obáv si teda v blízkosti podnožky môžete vychutnávať svoj obľúbený nápoj ♥

O značke devichy
Značka devichy predstavuje glamour nábytok, ktorý je určený do interiérov s vysokým zmyslom pre estetiku, prestíž a vycibrené detaily.

Čalúneniu nábytku sa zakladatelia tejto spoločnosti venujú cez 20 rokov a vďaka týmto skúsenostiam presne vedia, čo majú ponúknuť aj najnáročnejším zákazníkom. Na výrobe sa podieľajú majstri v čalúnictve a konštrukcii, vďaka ktorým sa nábytok pýši výnimočnou odolnosťou aj stabilitou.