Tmavohnedá menčestrová rozkladacia rohová obojstranná pohovka Bobochic Paris Nihad

Tento lacný produkt Tmavohnedá menčestrová rozkladacia rohová obojstranná od spoločnosti s úžasnou reputáciou Bobochic Paris ľahko môžete získať zde teraz za rozumné peniaze! Produkt kúpite teraz u nás za 1 390 EUR. EAN: 5902860484820
Tmavohnedá menčestrová rozkladacia rohová obojstranná pohovka Bobochic Paris Nihad
1 390 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Pohovka z kolekcie NIHAD vás na prvý pohľad zaujme svojím jemným menčestrovým poťahom, ktorý v kombinácii s jej príjemne robustnou siluetou dodá vašej obývačke ležérne nedbalý nádych francúzskej elegancie

Nevtieravý vzhľad ale nie je jediné pozitívum tohto neprehliadnuteľného solitéru značky Bobochic Paris. Pohovku totiž môžete počas pár sekúnd rozložiť na pohodlné lôžko pre neočakávaných hostí, ale aj na príležitostné prespanie.

Radi a často presúvate nábytok vo svojom interiéri? Alebo si len nie ste istí, na ktoré miesto sa bude pohovka hodiť najlepšie? Potom určite oceníte obojstranný rohový diel, ktorý môžete ľubovoľne meniť na pravú aj ľavú stranu, bez toho aby ste ovplyvnili funkciu rozkladania pohovky.

Nechajte sa zlákať ilustračným videom:

O značke:
Tím dizajnérov francúzskej značky Bobochic Paris má viac ako 15 ročnú skúsenosť v navrhovaní a výrobe štýlového nábytku. Všetka produkcia prebieha v Európe pod ich prísnym dohľadom.
Za každým kúskom stoja hodiny tvrdej práce, nasadenia a maximálnej kreativity. Interiérový dizajn a výroba nábytku je pre Bobochic Paris vášňou.