Tmavočervený vlnený pléd LANZARETTI Deluxe, 140 x 200 cm

Doprajte si prémiovú kvalitu v podobe tohto nadčasového šálu od spoločnosti LANZARETTI. Vyrába sa výlučne v Európskej únii použitím starostlivo... viac informácií »
Tmavočervený vlnený pléd LANZARETTI Deluxe
Značka: LANZARETTI
61,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Doprajte si prémiovú kvalitu v podobe tohto nadčasového šálu od spoločnosti LANZARETTI. Vyrába sa výlučne v Európskej únii použitím starostlivo...

Doprajte si prémiovú kvalitu v podobe tohto nadčasového šálu od spoločnosti LANZARETTI.

Vyrába sa výlučne v Európskej únii použitím starostlivo vybraných udržateľných materiálov, v tomto prípade 80 % vlny a 20 % nylonu. Prírodné priadze sa získavajú úplne humánnym spôsobom, tzv. cruelty-free, najmä z Nového Zélandu, Poľska alebo Talianska. Dizajnéri zároveň zachovali jednoduchý a elegantný dizajn, takže jednoducho nikdy nevyjde z módy.

Pri správnej starostlivosti sa vám pléd odvďačí dlhou životnosťou. Môžete ho prať v cykle pre vlnu pri maximálnej teplote 30 °C s použitím pracích prostriedkov určených na vlnu. Potom ho veľmi jemne vysušte.

Obľúbený produkt Tmavočervený vlnený pléd LANZARETTI Deluxe, 140 x 200 od spoločnosti LANZARETTI môžete pohodlne kúpiť práve dnes trvalo výhodne! Produkt nakúpite teraz u nás za 61,90 EUR.