Tehlovooranžová rozkladacia rohová pohovka Miuform Scandic Lagom, ľavý roh

Lagom, alebo švédska verzia filozofie hygge, je výraz pre umiernenosť, schopnosť optimálne sa rozhodovať a praktické riešenia. Túto myšlienku... viac informácií »
Tehlovooranžová rozkladacia rohová pohovka Miuform Scandic Lagom
Lagom, alebo švédska verzia filozofie hygge, je výraz pre umiernenosť, schopnosť optimálne sa rozhodovať a praktické riešenia. Túto myšlienku...

Lagom, alebo švédska verzia filozofie hygge, je výraz pre umiernenosť, schopnosť optimálne sa rozhodovať a praktické riešenia. Túto myšlienku dokonale odráža aj táto rozkladacia pohovka Miuform Scandic Lagom, ktorá dokonale spája jednoduchosť, funkčnosť a estetiku.

Podstavec z bukového dreva a šikmé nohy dodávajú pohovke ľahkosť. Na dotyk mäkká látka, neutrálne farby a jemné tvary vytvárajú nadčasový model pohovky, ktorý nevyjde z módy po jednej sezóne.

Vankúše s drevenými ozdobnými gombíkmi dodávajú extra nádych severskej elegancie.

V prípade potreby sa dá táto pohovka ľahko rozložiť na pohodlné lôžko pre 2 osoby.

Nechajte sa nalákať ilustračným videom:


Žiadaný produkt Tehlovooranžová rozkladacia rohová pohovka Miuform ide zohnať práve teraz u nás umiestnený v sekcii sedacie súpravy. Teraz môžete kúpiť unikátne produkty z našej sekcie za priaznivú cenu! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Miuform pre svojich zákazníkov poskytuje prémiový sortiment. za extra ceny! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac! Máme v ponuke však tiež ďalšie vybrané produkty od dodávateľa Miuform. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný produkt Tehlovooranžová rozkladacia rohová pohovka Miuform od kvalitnej spoločnosti Miuform jednoducho môžete zaobstarať u nás teraz extra so zľavou. V súčasnosti v predaji od 999 EUR.