Svietiaca kľúčenka LEGO® Star Wars Stormtrooper

Majte legendárne LEGO stále so sebou. S touto kľúčenkou sa navyše v tme nestratíte. Jej súčasťou sú totiž dve LED diódy. A ako bonus má panáčik... viac informácií »
Svietiaca kľúčenka LEGO® Star Wars Stormtrooper
Značka: LEGO®
11,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Majte legendárne LEGO stále so sebou. S touto kľúčenkou sa navyše v tme nestratíte. Jej súčasťou sú totiž dve LED diódy. A ako bonus má panáčik...

Majte legendárne LEGO stále so sebou. S touto kľúčenkou sa navyše v tme nestratíte. Jej súčasťou sú totiž dve LED diódy. A ako bonus má panáčik pohyblivé ruky a nohy, takže keď sa budete nudiť, viete, ako sa na chvíľu zabaviť.
Neodolateľný kus je na získanie taktiež tu u nás umiestnený v rubrike módne doplnky. Pripravili sme unikátne kúsky z tejto známej rubriky za internetové ceny! U nás toho nájdete oveľa viac, pozrite sa tiež na ďalšie kvalitné kúsky od výrobcu LEGO®. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Výnimočný a žiadaný produkt Svietiaca kľúčenka LEGO® Star od spoločnosti so zárukou kvality LEGO® je k dispozícii teraz v ponuke za super peniaze! Na našej stránke za 11,99 EUR.