Sviečka zo sójového vosku s vôňou limetky a verbeny Blomus Fraga, 25 hodín horenia

Vyberte si vôňu, ktorá sa hodí do vášho interiéru, medzi širokým výberom sviečok zo sójového vosku Blomus Fraga. Betónový obal je plný... viac informácií »
Sviečka zo sójového vosku s vôňou limetky a verbeny Blomus Fraga
Značka: Blomus
34 EUR
Overiť dostupnosť »
Vyberte si vôňu, ktorá sa hodí do vášho interiéru, medzi širokým výberom sviečok zo sójového vosku Blomus Fraga. Betónový obal je plný...

Vyberte si vôňu, ktorá sa hodí do vášho interiéru, medzi širokým výberom sviečok zo sójového vosku Blomus Fraga.

Betónový obal je plný prirodzených výrobných stôp, ktoré robia vďaka ručnej práci z každého jednotlivého kusu skutočný originál. Sú bez obsahu toxínov, teda aj šetrné k životnému prostrediu. Navyše neprodukujú prakticky žiadnu sadzu.
Tento výnimočný kus Sviečka zo sójového vosku s vôňou limetky a ide nakúpiť už dnes tu u nás zaradený v sekcii sviečky! Vyhľadajte si ešte podobné produkty z tejto obľúbenej sekcie za rozumné peniaze. U nás toho nájdete oveľa viac, máme v ponuke viac skvelých kúskov od výrobcu Blomus. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný výrobok Sviečka zo sójového vosku s vôňou limetky a od výrobcu so skvelou povesťou Blomus pohodlne zaobstaráte tady navždy výhodne! V akcii za cenu 34 EUR.