Sviečka zo sójového vosku Greenleaf Spa springs, doba horenia 30 – 40 hodín

Tiež ste podľahli kvalitám sviečok zo sójového vosku? Sú šetrné ako svojou výrobou, tak i užívaním. Pri horení sa neuvoľňujú žiadne... viac informácií »
Sviečka zo sójového vosku Greenleaf Spa springs
Značka: Greenleaf
13,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Tiež ste podľahli kvalitám sviečok zo sójového vosku? Sú šetrné ako svojou výrobou, tak i užívaním. Pri horení sa neuvoľňujú žiadne...

Tiež ste podľahli kvalitám sviečok zo sójového vosku?

Sú šetrné ako svojou výrobou, tak i užívaním. Pri horení sa neuvoľňujú žiadne škodliviny do ovzdušia a vy si tak môžete bez starostí vychutnávať ich arómu. Tá je navyše výraznejšia a trvácnejšia, než u bežných sviečok.

Vďaka viečku sa nebude na vosk prášiť a vôňa nestratí na svoju ntenzitu.

Doba horenia je 30 – 40 hodín, ale uvidíte, že ju budete používať dlhšie ako bežné parafínové verzie. Na prevoňanie celej miestnosti ju stačí zapáliť napríklad na hodinku. Unikátny a žiadaný produkt Sviečka zo sójového vosku Greenleaf Spa springs, doba horenia 30 – 40 máte možnosť dostať ľahko tu na našich stránkach v známej rubrike sviečky. Teraz kúpite parádne produkty z našej kategórie za výpredajovú cenu! Predný výrobca Greenleaf dlhodobo ponúka prémiové výrobky za neuveriteľne výhodné ceny!

Tento veľmi obľúbený tovar Sviečka zo sójového vosku Greenleaf od kvalitnej spoločnosti Greenleaf jednoducho zoženiete momentálne na našich stránkach za výpredajovú cenu! Výhodne teraz u nás za 13,99 EUR.