moderne-doplnky.sk

Sviečka s vôňou orgovánu Woodwick, 30 hodín horenia

Zaujímavý produkt Sviečka s vôňou orgovánu Woodwick, 30 hodín od obľúbenej značky WoodWick je k dispozícii v súčasnosti skutočne lacno! Teraz za akčnú cenu 39,90 EUR. EAN: 5038581057101
Sviečka s vôňou orgovánu Woodwick
Overiť dostupnosť »
Značka: WoodWick
39,90 EUR

Popis produktu

Dizajnovo prepracovaná sviečka v sklenej dekoratívnej váze z ručne fúkaného skla s mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchaniu vône. Počas horenia sviečky zas drevené viečko poslúži ako podstavec a ochrana povrchu nábytku. Elegantný a hrejivý dizajn do klasických i moderných interiérov.

Sviečka je ručne vyrobená v USA z vysoko kvalitných voskov, kde významnú zložku hrá sójový vosk. Ten horí až o 50% dlhšie ako parafín, je vyrobený z trvalo udržateľných zdrojov a je biologicky rozložiteľný. Unikátny 100% prírodný drevený knôt zaistí efekt verne praskajúceho ohňa v krbe a extra žiarivý plameň. Vďaka použitým voskom a prírodnému drevenému knôtu horia sviečky Woodwick bezproblémovo a majú jeden z najdlhších časov horenia. Doprajte si tú najvyberanejšie vôňu, ktorá ani postupom času nevyprchá! Táto neodolateľná sviečka značky Woodwick ponúka až 50 hodín skutočného potešenia z vône.