Sviečka s vôňou gardénie Parks Candles London, 50 hodín horenia

Sviečka Parks Candles London, to je symbol prírodných ingrediencií, luxusného prevedenia a tých najlepších esenciálnych olejov z celého sveta. Jej... viac informácií »
Sviečka s vôňou gardénie Parks Candles London
Sviečka Parks Candles London, to je symbol prírodných ingrediencií, luxusného prevedenia a tých najlepších esenciálnych olejov z celého sveta. Jej...

Sviečka Parks Candles London, to je symbol prírodných ingrediencií, luxusného prevedenia a tých najlepších esenciálnych olejov z celého sveta.

Jej tvorcovia venovali dlhé hodiny premýšľaniu a skúšaniu, kým sa zrodil tento dokonalý kúsok s úplne prírodným voskom, ktorý má až o 20% dlhšiu dobu horenia než klasické sviečky.

Sviečka je vyrobená zo zmesi rastlinných olejov a pri horení nevytvára dym ani sadzu. Obsahuje starostlivo vybrané čisté esenciálne oleje. Všetky zložky, ktoré sviečka obsahuje, spĺňajú tie najvyššie ekologické požiadavky. Vosk neobsahuje ropné stopy, ako je parafín a žiadna zo zložiek nebola testovaná na zvieratách ♥

Tento vynikajúci kus Sviečka s vôňou gardénie Parks Candles London, 50 hodín získate bezstarostne tu u nás umiestnený v sekcii sviečky! Preskúmajte výnimočné produkty v spomínanej kategórii za akčnú cenu! Máme toho viac, mrknite tiež na ďalšie kvalitné produkty od dodávateľa Parks Candles London. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vehlasný dodávateľ Parks Candles London môže ponúknuť top tovar. skutočne lacno!

Najpredávanejší produkt Sviečka s vôňou gardénie Parks Candles London, 50 hodín od dodávateľa so skvelou povesťou Parks Candles London môžete dostať ešte dnes za akčnú cenu. Ponuky už od 17 EUR.