Svetlozelené obliečky na jednolôžko z ranforce bavlny Södahl Stripes, 140 x 200 cm

Hebkosť, jemnosť a očarujúca lesklosť. Obliečky Södahl Stripes sú vyrobené z ranforce bavlny, ktorá síce na prvý pohľad pripomína satén, na... viac informácií »
Svetlozelené obliečky na jednolôžko z ranforce bavlny Södahl Stripes
Značka: Södahl
73,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Hebkosť, jemnosť a očarujúca lesklosť. Obliečky Södahl Stripes sú vyrobené z ranforce bavlny, ktorá síce na prvý pohľad pripomína satén, na...

Hebkosť, jemnosť a očarujúca lesklosť.

Obliečky Södahl Stripes sú vyrobené z ranforce bavlny, ktorá síce na prvý pohľad pripomína satén, na rozdiel od neho však pohlcuje vlhkosť a predíde mnohokrát nepríjemného pocitu lepenia. Bavlna použitá pri výrobe je navyše organická, samostatné vlákna sú tak priedušnejšie, mäkšie a jemnejšie k pokožke.Unikátny a žiadaný produkt Svetlozelené obliečky na jednolôžko z ranforce bavlny Södahl Stripes, 140 x 200 cm môžete nájsť už dnes tu a teraz na našich stránkach v populárnej kateogrii obliečky! Pozrite sa na unikátne výrobky vo spomínanej sekcii za mimoriadne nízku cenu! Ale to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! Máme v ponuke však tiež viac kvalitných výrobkov od výrobcu Södahl. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. U zákazníkov obľúbená značka Södahl má v ponuke kvalitné produkty. za super cenu!

V zľave produkt Svetlozelené obliečky na jednolôžko z ranforce bavlny od známeho popredného výrobcu Södahl získajte tu teraz práve v zľave! V súčasnosti je k dispozícii za 73,90 EUR.