Svetlosivý koberec Universal Montana, 80 × 150 cm

Nevyžaduje veľa starostlivosti. Pôsobí nenápadne. Ľahko zapadne. Jednofarebný koberec od značky Universal si skrátka získa každého, kto... viac informácií »
Svetlosivý koberec Universal Montana
Značka: Universal
95,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nevyžaduje veľa starostlivosti. Pôsobí nenápadne. Ľahko zapadne. Jednofarebný koberec od značky Universal si skrátka získa každého, kto...

Nevyžaduje veľa starostlivosti.
Pôsobí nenápadne.
Ľahko zapadne.

Jednofarebný koberec od značky Universal si skrátka získa každého, kto prechováva lásku k minimalistickým doplnkom. ♥

Čo je heat-frisé?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejším voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca – stane sa viac atraktívnejší, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú. Žiadaný kus ide zohnať okrem iného tu na našom webe v populárnej rubrike textil. Mrknite na ešte podobné výrobky z našej sekcie za výborné peniaze. Samozrejme, že to nie je všetko, náš sortiment je ale široký. Mrknite tiež na viac tovaru od dodávateľa Universal. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento exkluzívny produkt Svetlosivý koberec Universal Montana, 80 od výrobcu s dlhou históriou Universal jednoducho môžete získať aktuálne v našej ponuke za parádnu cenu. Akčná cena od 95,90 EUR.