Svetlosivá rohová pohovka Devichy Caulus, ľavý roh

Rozkladacia pohovka Caulus od spoločnosti Devichy je kombináciou pohodlia, funkčnosti a nadčasového štýlu. Dva typy elastickej peny a hypoalergénne... viac informácií »
Svetlosivá rohová pohovka Devichy Caulus
Značka: devichy
3 190 EUR
Overiť dostupnosť »
Rozkladacia pohovka Caulus od spoločnosti Devichy je kombináciou pohodlia, funkčnosti a nadčasového štýlu. Dva typy elastickej peny a hypoalergénne...

Rozkladacia pohovka Caulus od spoločnosti Devichy je kombináciou pohodlia, funkčnosti a nadčasového štýlu. Dva typy elastickej peny a hypoalergénne silikónové perie zabezpečujú maximálny komfort sedenia na pohovke.

Odolné a príjemné čalúnenie s technológiou Easy Clean a vysokými cyklami Martindale je ideálne aj pre rušné priestory, ako sú hotelové haly. Vysoký, elegantný kovový podstavec dodáva kolekcii Caulus jedinečný dizajnový vzhľad. Tento vynikajúci produkt Svetlosivá rohová pohovka Devichy Caulus, ľavý roh máte možnosť nájsť bez ťažkostí na webe v populárnej sekcii rohové pohovky. Preskúmajte zľavnené výrobky z tejto populárnej kategórie za rozumné peniaze! Výrobca devichy môže ponúknuť veľmi kvalitné produkty za extra ceny.

Unikátny a obľúbený produkt Svetlosivá rohová pohovka Devichy od známej kvalitnej značky devichy nájdete práve dnes vo výhodnej akcii! Stojí teraz u nás 3 190 EUR.