Svetlosivá mikroplyšová deka My House, 150 × 200 cm

Akoby vás objal veľký plyšák. Tak sa budete cítiť s touto hrejivou mikroplyšovou dekou. Je tvorená hustými krátkymi chĺpkami, ktoré sú veľmi... viac informácií »
Svetlosivá mikroplyšová deka My House
Značka: My House
19,49 EUR
Overiť dostupnosť »
Akoby vás objal veľký plyšák. Tak sa budete cítiť s touto hrejivou mikroplyšovou dekou. Je tvorená hustými krátkymi chĺpkami, ktoré sú veľmi...

Akoby vás objal veľký plyšák. Tak sa budete cítiť s touto hrejivou mikroplyšovou dekou. Je tvorená hustými krátkymi chĺpkami, ktoré sú veľmi jemné na dotyk a poskytnú vám príjemnú náruč aj počas chladných nocí či večerov.

Nechladí ani pri prvom kontakte a perfektne sa prispôsobí tvaru tela. Po vypraní veľmi rýchlo schne, nežmolkuje sa a ani s žehlením si nemusíte robiť starosti.

Tak majte vždy poruke hebkú deku, do ktorej sa môžete zababušiť doma aj v práci. Môžete ju použiť aj ako prikrývku cez posteľ alebo ňou obdarovať niekoho blízkeho. Zaručene bude mať veľkú radosť ♥ Tento kvalitný a žiadaný výrobok môžete nájsť aktuálne na našich stránkach umiestnený v kategórii deky! Pripravili sme ešte podobné kusy v spomínanej rubrike vo výhodnej akcii. Slávny dodávateľ My House vám ponúka špičkový sortiment.. Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás viac osvedčených výrobkov od značky My House. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Dizajnový produkt Svetlosivá mikroplyšová deka My House, od obľúbeného výrobcu My House ide zohnať u nás stále výhodne! Lacno za cenu 19,49 EUR.