Svetlosivá dvojlôžková posteľ Meise Möbel Amelie, 180 x 200 cm

Vyskúšajte posteľ Amelie od nemeckej značky Meise Möbel, ktorá je špecialistom na tento typ nábytku. Posteľ je celočalúnená a potiahnutá látkou.... viac informácií »
Svetlosivá dvojlôžková posteľ Meise Möbel Amelie
Vyskúšajte posteľ Amelie od nemeckej značky Meise Möbel, ktorá je špecialistom na tento typ nábytku. Posteľ je celočalúnená a potiahnutá látkou....

Vyskúšajte posteľ Amelie od nemeckej značky Meise Möbel, ktorá je špecialistom na tento typ nábytku. Posteľ je celočalúnená a potiahnutá látkou. Vertikálne umiestnené nohy z masívneho dreva zaisťujú vysokú stabilitu bez straty elegancie. Výslednú výšku 15 cm od podlahy možno v prípade potreby využiť ako úložný priestor a ponúka dostatok miesta aj pre veľké predmety alebo škatule s oblečením. Výška ležania závisí od zvoleného lamelového roštu a matraca. Hĺbka zavedenia modelu Amelie je približne 15 cm.

Celkové rozmery: približne 186,5 cm x 209 cm x 90 cm.
Veľa obľúbený produkt je na získanie teraz tu na webe v populárnej rubrike dvojlôžkové manželské postele! Teraz si môžete zaobstarať zľavnené produkty z tejto známej sekcie za internetové ceny. Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! Preskúmajte u nás ďalší skvelý tovar od výrobcu Meise Möbel. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Výnimočný produkt Svetlosivá dvojlôžková posteľ Meise Möbel Amelie, 180 x od výrobcu s dlhou históriou Meise Möbel jednoducho môžete zaobstarať na našich stránkach za výpredajovú cenu! Aktuálne za 649 EUR.