Svetlomodrý pléd s podielom bavlny Euromant Summer Mykonos, 140 x 180 cm

Hebký povrch, ktorý príjemne pohladí, ľahký materiál a elegantný vzhľad. Tým sa chváli tento pôvabný pléd od značky Euromant. Používať ho... viac informácií »
Svetlomodrý pléd s podielom bavlny Euromant Summer Mykonos
Značka: Euromant
46,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Hebký povrch, ktorý príjemne pohladí, ľahký materiál a elegantný vzhľad. Tým sa chváli tento pôvabný pléd od značky Euromant. Používať ho...

Hebký povrch, ktorý príjemne pohladí, ľahký materiál a elegantný vzhľad. Tým sa chváli tento pôvabný pléd od značky Euromant. Používať ho môžete ako pléd cez váš gauč či posteľ, rovnako dobre poslúži ako hrejivá deka pri večernom posedení pri víne či s knižkou v ruke.
Vynikajúci produkt je k dostaniu jednoducho na našich stránkach umiestnený v rubrike textil. Teraz kúpite ešte iné výrobky v spomínanej rubrike za rozumné peniaze. Obľúbený výrobca Euromant svojim zákazníkom dodáva špičkové produkty.! U nás vám ponúkneme viac, pozrite sa tiež na ďalšie kvalitné kúsky značky Euromant. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Úplne unikátny tovar Svetlomodrý pléd s podielom od top výrobcu Euromant je možné získať v našej aktuálnej ponuke za výborné peniaze. Práve teraz za skvelú cenu 46,90 EUR.