moderne-doplnky.sk

Svetlomodro-sivý koberec Elle Decoration Arty Fontaine, 120 × 170 cm

Kvalitný a lacný výrobok Svetlomodro-sivý koberec Elle Decoration Arty Fontaine, od známej spoločnosti Elle Decoration jednoducho získate práve teraz v našej ponuke v akcii! Teraz môžete mať za 188 EUR.
EAN: 4260628022808
Svetlomodro-sivý koberec Elle Decoration Arty Fontaine

Popis produktu

Chcete dať svojmu domovu novú tvár? Tak siahnite po tomto koberci z kolekcie Arty od značky Elle Decoration. Ochránite s ním podlahu pred poškodením, vaše chodidlá sa vám poďakujú za záchranu pred studenou zemou a hlavne bude krásne svedčať vášmu interiéru.

O kolekcii Arty:
V tejto kolekcii nájdete koberce, ktoré majú dva typy vzorov. Jeden z nich je ľahko inšpirovaný etnickými prvkami, druhý je zase ódou na umelecké ťahy štetcom. Všetky sú vyrobené v svetlejších a neutrálnych odtieňoch, ako je sivá, béžová alebo svetlomodrá.

O značke Elle Decoration:
Francúzsky šarm sa značka Elle Decoration rozhodla dostať do celého sveta pomocou štýlových kobercov. V jej repertoári sú prevažne kúsky v neutrálnych tónoch s jemnými vzormi. Pri výrobe si dáva záležať nielen na zachytení štýlu inšpirovaného Francúzskom, ale aj na kvalitnom prevedení a spracovaní materiálov.